تبلیغات
هر چی دلت بخواد - راهنمای سرویس پیشرفته آهنگ پیشواز ایرانسل
هر چی دلت بخواد
برای حمایت از این وبلاگ در صورت تمایل نظر بدید.
اگر کسی مقاله ای یا مطلب مهم یا جالبی داشت یا اطلاعات بیشتری در مورد مطالب وبلاگ داشت در قسمت نظرات درج کند به همراه نام خود تا با اسم خود در وبلاگ ثبت شود

راهنمای سرویس پیشرفته آهنگ پیشواز ایرانسل

دوشنبه 16 دی 1387

نویسنده: محمد بهاج روی | طبقه بندی:

آهنگ پیشواز چیست؟
ایرانسل می کوشد با ارائه سرویس های متنوع و کاربرد های جدید و جذاب برای تلفن همراه، جامعه ایرانی را با فناوری روز دنیا همراه کند. با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، ایرانسل در جدیدترین گام خود، یکی از جذاب ترین فناوری های شبکه تلفن همراه را به ایرانیان عرضه می کند.
تاکنون هرکسی که با شماره ایرانسل شما تماس می گرفت، تا قبل از اینکه شما به تماس جواب دهید، صدای «بوق...بوق» معمولی را می شنید. سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، یک سرگرمی و فناوری نوین است که به شما امکان تغییر این صدا را می دهد.
از این پس و با استفاده از سرویس آهنگ پیشواز، دیگر مجبور نیستید که تماس گیرندگان تان را با صدای معمولی «بوق...بوق» در انتظار بگذارید. بلکه می توانید این صدا را برای کسانی که با شما تماس می‌گیرند، مطابق میلتان به یک قطعه موسیقی یا آهنگ خاص تغییر دهید.

چند نکته مهم:
• آهنگ پیشواز زنگ گوشی تلفن همراه شما نیست!
• آهنگ پیشواز برای شما پخش نخواهد شد، بلکه برای کسانی که با شما تماس می‌گیرند (از تمامی خطوط) پخش می‌شود.
• دقت کنید که آهنگ پیشواز شما در تنظیمات گوشی شما ذخیره نمی شود، بلکه در شبکه تلفن همراه ایرانسل قرار می گیرد. بنابراین مهم نیست که گوشی شما ساخت کدام شرکت است یا مدل و قابلیت‌های آن چیست. شما می توانید با هر نوع گوشی ای از این سرویس استفاده کنید.

فقط هزینه خرید را می پردازید!
• ارسال پیام کوتاه برای خرید / حذف رایگان است.
• در صورت حذف آهنگ، امکان بازگرداندن هزینه آن به شما وجود ندارد.
• پس از خرید، یک پیام کوتاه تایید برای اشتراک سرویس و یک پیام کوتاه تایید برای خرید آهنگ پیشواز دریافت خواهید کرد و ظرف چند دقیقه اولین آهنگی که خریداری می‌کنید به طور پیش‌فرض برای تمامی تماس‌گیرندگان شما تنظیم خواهد شد.
• استفاده از سرویس آهنگ پیشواز، هزینه ماهیانه، هزینه فعال‌سازی یا هزینه تغییر تنظیمات ندارد و تنها هزینه آن، هزینه خرید هر آهنگ برای یک دوره زمانی مشخص است.
• در صورتی که برای تغییر تنظیمات یا دریافت اطلاعات (مانند فهرست آلبومتان) از روش پیام کوتاه استفاده کنید، هزینه ارسال هر پیام کوتاه مطابق طرح تعرفه فعال در حسابتان محاسبه می‌شود. سایر روش‌های استفاده از این سرویس رایگان است.
• زمانی که یک آهنگ پیشواز خریداری می‌کنید، در صورتیکه مشترک سیم کارت اعتباری ایرانسل باشید، هزینه آن از اعتبار مکالمه شما کسر می‌شود و اگر مشترک سیم کارت دائمی ایرانسل باشید، هزینه خرید آهنگ به صورتحساب شما اضافه می‌شود.
• شما می‌توانید به محض خرید هر آهنگ تا سه روز بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، آن را به دفعات با آهنگ هم قیمت دیگری تعویض کنید.
• قیمتهای ارائه شده برای سرویس "آهنگ پیشواز" ایرانسل تنها مربوط به جشنواره زمستان 87 می باشند. برای مشاهده آخرین تغییرات در قیمتها به vitrin.irancll.ir مراجعه کنید.چرا از آهنگ پیشواز استفاده کنیم؟
آهنگ پیشواز ایرانسل، نشان‌دهنده شخصیت و سلیقه منحصر‌به‌فرد شماست و تماس‌ها را لذت‌بخش‌تر می‌کند!

توجه:
•در صورتی که از قبل آهنگی داشته باشید، خرید آهنگ جدید به معنای پخش بلافاصله آن نیست بلکه آهنگ قبلی تا زمان پایان یافتن دوره اعتبارش برای تماس گیرندگان پخش خواهد شد.
•آهنگ‌های پیشواز جدیدی که خریداری می‌کنید، به انتهای آلبوم شما اضافه می‌شوند وتا پایان مدت اعتبار خود در آلبوم باقی می‌مانند. به این ترتیب تمام آهنگ‌های خریداری شده که دوره اعتبار آنها تمام نشده باشد در آلبوم قرار گرفته و شما می‌توانید از آنها استفاده کنید.
•در هر لحظه فقط دوره اعتبار آهنگ اول آلبوم شما مصرف می‌شود.
••در صورت حذف یک آهنگ، آهنگهای بعدی جایگزین آن خواهند شد.

توجه:
•در صورتی که از قبل آهنگی داشته باشید، خرید آهنگ جدید به معنای پخش بلافاصله آن نیست بلکه آهنگ قبلی تا زمان پایان یافتن دوره اعتبارش برای تماس گیرندگان پخش خواهد شد.
•آهنگ‌های پیشواز جدیدی که خریداری می‌کنید، به انتهای آلبوم شما اضافه می‌شوند وتا پایان مدت اعتبار خود در آلبوم باقی می‌مانند. به این ترتیب تمام آهنگ‌های خریداری شده که دوره اعتبار آنها تمام نشده باشد در آلبوم قرار گرفته و شما می‌توانید از آنها استفاده کنید.اعتبار آهنگ اول آلبوم شما مصرف می‌شود.
••در صورت حذف یک آهنگ، آهنگهای بعدی جایگزین آن خواهند شد.


آهنگ پیشواز خود را چگونه فعال کنیم؟

1.انتخاب آهنگ دلخواه
هر آهنگ یک کد عددی منحصر بفرد دارد. شما می توانید با ارسال دستور مشخصی در یک پیام کوتاه فهرست کوتاه آهنگ های مورد نظرخود را دریافت کنید:


در لینک پورتال آهنگ پیشواز در vitrin.irancell.ir صدها آهنگ متنوع وجود دارد که شما می‌توانید به نمونه آهنگ‌های مختلف گوش کرده و آهنگ دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.


برای شروع یک پیام کوتاه بدون متن به 7575 ارسال کنید.


2. بلافاصله پس از اولین خرید، آهنگ پیشواز شما فعال می شود!!!
با درخواست خرید آهنگ مورد نظر خود، هزینه مشخص مربوط به آن، برای استفاده در یک دوره 30 روزه به حساب شما منظور می گردد! برای خرید می توانید از یکی از روشهای زیر استفاده کنید :
• فهرست کد های آهنگ پیشواز را در پورتال آهنگ پیشواز مشاهده کنید.
• کد آهنگ مورد نظر خود را در یک پیام کوتاه به 7575 بفرستید.
• کد دستوری # 777 * را از تلفن همراه خود شماره گیری کرده و منوی آن را دنبال کنید.
•• به لینک «آهنگ پیشواز» در vitrin.irancell.ir بروید ، آهنگ‌های مختلف را گوش کنید و آهنگ دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید.

3.از آهنگ پیشواز خود لذت ببرید!
در صورت تمایل می توانید طی مدت 3 روز آهنگ خریداری شده را به رایگان با آهنگ دیگری جایگزین کنید. برای آشنایی با نحوه جایگزینی به جدول های «عملیات پایه» در ادامه مراجعه کنید. برای مثال اگر مایل به جایگزینی آهنگ 100101 با 100102 باشید با شماره گیری دستور زیر این جایگزینی انجام می شود:

*777*6*100101*100102# [yes/OK]

چگونه آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنیم؟
در پورتال آهنگ پیشواز هر آهنگ پیشواز دارای کد منحصر به فرد عددی، نام، قیمت و دوره اعتبار مشخص است. این کد به شما برای انجام عملیات مختلف در سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل کمک می کند.
• برای دریافت فهرست ده آهنگ پیشواز برتر، یک پیام کوتاه بدون متن به ۷۵۷۳ ارسال کنید یا عبارت DAH را در یک پیام کوتاه به ۷۵۷۵ ارسال کنید.
• برای مشاهده آهنگ های داغ و پرطرفدار، یک پیام کوتاه بدون متن به 7575 ارسال کنید.
• برای دریافت فهرست جدیدترین آهنگ‌ها، عبارت J را در یک پیام کوتاه به ۷۵۷۵ ارسال کنید.
• برای دریافت فهرست آهنگ‌های پیشنهادی ایرانسل، عبارت PI را در یک پیام کوتاه به ۷۵۷۵ ارسال کنید.
•• برای دریافت مشخصات یک کد آهنگ مشخص مثل ۱۰۰۱۰۰، عبارت JK100100 را به ۷۵۷۵ ارسال کنید.
روش‌های دسترسی به سرویس

شما مشترکین ایرانسل می توانید با سه روش متفاوت به آهنگ های پیشواز موجود در شبکه ایرانسل دسترسی داشته و آنها را برای تماس گیرندگان تان تنظیم کنید!

1 - از طریق ارسال پیام کوتاه

این روش آسان ترین راه استفاده از این سرویس است. شما می‌توانید برای برخی از عملیات اصلی،‌ از جمله خرید، حذف و مواردی که در جدول زیر به آنها اشاره شده، دستور مورد نظر خود را در یک پیام کوتاه به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید. نتیجه درخواست شما بلافاصله در یک پیام‌کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.

جدول عملیات پایه از طریق پیام کوتاه
* برای خرید آهنگ دلخواهتان کد آهنگ را به 7575 ارسال کنید.
** به عنوان مثال برای حذف آهنگ100100 عبارت HZ100100 را در یک پیام کوتاه به 7575 ارسال کنید.
**** منظور از آلبوم مجموعه آهنگ های پیشواز خریداری شده شما است كه دوره اعتبار آنها هنوز باقیست.


2 - از طریق استفاده از کدهای دستوری (USSD)
شما می‌توانید بخشی از عملیات متفاوت آهنگ پیشواز را با استفاده از کدهای دستوری انجام دهید. برای دیدن منوی اصلی آهنگ پیشواز #۷۷۷* را از خط ایرانسل خود شماره گیری کنید و سپس یکی از گزینه‌های منو را انتخاب کنید. شما همچنین می‌توانید مستقیما کدهای زیر را شماره‌گیری کنید.

جدول عملیات پایه از طریق کدهای دستوری**در صورت غیر فعالسازی موقت، امکان اعمال تغییرات و تنظیمات ممکن خواهد بود و تنها تغییری که در سیستم ایجاد می‌شود این است که هیچ‌آهنگ پیشوازی برای تماس‌گیرندگان با شما پخش نخواهد شد.

3 - ازطریق شبکه اینترنت
شما مشترکین ایرانسل می توانید با مراجعه به سایت vitrin.irancell.ir و پیگیری لینک "آهنگ پیشواز"، آهنگ مورد علاقه خود را از میان صدها آهنگ موجود انتخاب کنید و با پیگیری دستورهای موجود در پورتال آهنگ پیشواز ایرانسل، از آنها استفاده کنید.
 مزایای ورود به سایت:
• مشاهده لیست قیمت هر آهنگ
• مشاهده مشخصات تکمیلی هر آهنگ که از طریق پیام کوتاه قابل مشاهده نیست
• امکان شنیدن آهنگ ها قبل از سفارش و خرید
• امکان جستجو بر اساس نام و صاحب اثر
•• امکان مشاهده انواع فهرست های رتبه بندی

 

چگونگی دریافت “رمز ورود”:

در صورتیکه مایل باشید از طریق اینترنت از سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل استفاده نمایید باید در سیستم ثبت نام کنید. 
ددریافت رمز ورود برای دسترسی به پورتال آهنگ پیشواز، دقیقا مشابه دریافت رمز ورود برای ویترین است. به این ترتیب كه “نام کاربر”، شماره تلفن ایرانسل مشترک است و “رمز ورود” را نیز می توانید از هر یک از سه روش ذکر شده که مایل باشید، دریافت کنید:

روش اول: پس از ورود به سایت vitrin.irancell.ir روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید و سپس با وارد کردن شماره ایرانسل و شماره KIT سیم کارت خود، رمز ورود را به صورت یک پیام کوتاه دریافت کنید. شماره KIT روی قاب سیم کارت در سمت راست پایین، زیر علامت بارکد درج شده است.

روش دوم: اگر قبلاً برای سرویس “کنترل حساب اینترنتی” (e-Care) ثبت نام کرده باشید، می توانید همان رمز سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) را برای ویترین و در نتیجه پورتال آهنگ پیشواز هم وارد نمایید. در غیر اینصورت، می توانید با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 130 از خط ایرانسل خود، برای e-Care به صورت رایگان ثبت نام کنید تا یک رمز ورود اختصاصی برای شما در سیستم ایرانسل ایجاد شود. به این ترتیب، می توانید از این رمز ورود در سرویس های کنترل حساب اینترنتی و ویترین استفاده کنید.

روش سوم: همچنین می توانید از خط ایرانسل خود با 130 یا 140 (مرکز خدمات مشترکین ایرانسل) تماس گرفته و “رمز ورود” اختصاصی خود را برای ورود به ویترین، دریافت نمایید.

نظرات() 
Rosaria
سه شنبه 10 مرداد 1396 10:14 ب.ظ
Asking questions are really good thing if you are not
understanding anything entirely, but this post gives nice
understanding yet.
dazzlingsemeste55.jimdo.com
شنبه 17 تیر 1396 04:33 ق.ظ
Thank you for every other informative web site. Where else may I am getting that kind of
info written in such an ideal approach? I have a project that I am just now working on, and I have been on the glance out for
such info.
Bryant
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 02:39 ق.ظ
Hi to every one, the contents present at this site are
truly remarkable for people experience, well, keep up the nice work fellows.
Claribel
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 02:21 ق.ظ
I for all time emailed this webpage post page to all my contacts, for the
reason that if like to read it then my links will
too.
بهرام ریوندی
شنبه 4 دی 1395 08:24 ب.ظ
بهرام بکس هستم خواننده پاپ و میخواهم ترانه هایم را برای خطوط همراه اول و ایرانسل برای پیشواز استفاده کنم
بهرام ریوندی
شنبه 4 دی 1395 08:21 ب.ظ
سلام میخواهم آهنگ هایم را برای ایرانسل و همراه اول ارسال کنم به عنوان آهنگ پیشواز ولی شرایطش را نمیدانم . بهرام بکس
soomak
شنبه 6 آذر 1395 10:04 ب.ظ
وجدان با این فوش هایی که دادن باید سایت رو فیلتر کنن
atena .d
دوشنبه 8 شهریور 1395 08:57 ب.ظ
وصیت نامه.. امیدوارم عشقم منو ببخشه ک فهمیدم دارع بهم خیانت میکنه ...عشقم یادته گفتم عشقت یه بارم بهت خیانت نمیکنه تا اخرش باهات میمونه همینم شد ولی میخام واست ابدی شمم یادته بهت گفتم نامردی نکن کردی ک عشقم یادت وقتی اولین بار خیانت کردی خودزنی کردم دستمو گرفتی تیغ تو دستم بود بیشتر رفت تو دستم...وقتی گریتو دیدم گفتم گوه خوردم ک دیدم خیانتتو فقطط گریه نکن هااا عشقم مگ قول نداده بودی دیگ خیانت نکنی ولی داری باز میکنی وااایی بزرگترین اشتباهم شناختنت بود حالا ک دارم خونریزی معده میکنم مرگو با چشام میبینم میخواستم دم اخری دور باشم ازت اومدم قم و امتحانت کردم اخ ک کاش نمیکردم عشقم باششههه عشقم حساب ما بمونع اون دنیا خدانگهدار
طیب
یکشنبه 24 مرداد 1395 01:11 ق.ظ
جوووون من کسی ام بیاین روم
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 07:31 ق.ظ
یه دایوس کس نانه خودت بی فرهنگ مگه نمیبینی زن بچه اینجاس کس کش
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 07:31 ق.ظ
یه دایوس کس نانه خودت بی فرهنگ مگه نمیبینی زن بچه اینجاس کس کش
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 07:29 ق.ظ
اهنگ کیره منو بزارید کیر کیر کیراز همه رانگ کستو با چی میشوری با اب رضا
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 07:29 ق.ظ
اهنگ کیره منو بزارید کیر کیر کیراز همه رانگ کستو با چی میشوری با اب رضا
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 07:29 ق.ظ
اهنگ کیره منو بزارید کیر کیر کیراز همه رانگ کستو با چی میشوری با اب رضا
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 07:27 ق.ظ
اهنگ ریره منو بزارید کیر کیر کیراز همه رانگ کستو با چی میشوری با اب رضا
یکشنبه 5 اردیبهشت 1395 07:26 ق.ظ
اهنگ ریره منو بزارید کیر کیر کیراز همه رانگ کستو با چی میشوری با اب رضا
گلی
جمعه 14 اسفند 1394 12:18 ق.ظ
یه دیوث
جمعه 9 بهمن 1394 06:53 ب.ظ
کص ننه نفر بالایی :|
لوک کیر شانس
جمعه 9 بهمن 1394 06:50 ب.ظ
کس کشیا شی موکونید اینجه.چنه به هم فوحش میدید.مگه خر کینتون گذاشته؟
رجب :|
جمعه 9 بهمن 1394 06:44 ب.ظ
فاکین شییییییت
دیوثا یکم عفت کلام کون پیراشکی بازیا چیه
محمد رضوی بازگشت
چهارشنبه 7 بهمن 1394 03:49 ب.ظ
سلام به دخترای گل خوشکل مهربون ایرانی من یک وبلاگ دارم زیاد نمیتونم مدیریتش کنم از میهن بلاگ ساخته شده یک شریک میخوام بتونه به وبلاگم برسه و مدیریت کنه اگه همچین کسی هست زنگ بزنه یا ایمیل بده 09376026790
ایمیلم:mandegar2225@gmail.com
baxmary70@gmail.com
اینم وبلاگم اگه نظر بدید دو برابرش نظر میدم به وبلاگتون http:\\www.gomshodeyetanha.mihanblog.com
برای دیدن از سایت روی لینک بالا کلیک کنید به یک نویسنده حرفه ای خانم برای وبلاگ
یبل
یکشنبه 13 دی 1394 09:21 ب.ظ
سلام به کس مامانای همه ی اونایی که دهنشونو عین ادم باز نمیکنن سلام کسده مادر
مریم
شنبه 5 دی 1394 02:44 ب.ظ
سلام .من میخوام به کی ازمخاطبینم اهنگ پیشوازهدیه بدم.میشه راهنماییم کنید مرسی
داداش مهسا 021 mohammad porrazavi
جمعه 4 دی 1394 01:30 ب.ظ
خیلی ممنونم من محمد پوررضوی نویسنده دوم وبلاگ گمشده تنها یک سر به وبلاگم برید برای ورود به لینک زیر بروید اینم شماره تماسمه 09376026790برای شریک شدن در وبلاگ گمشده تنها فقط دختران
mahsa021
جمعه 4 دی 1394 01:23 ب.ظ
سلام ممنونم از راهنماییتون بچه ها لطفا به وبلاگم سر بزنید و نظر بدبد برای ورود به وبلاگ لینک زیر کلیک کنید م
ممد بنگی
جمعه 4 دی 1394 01:17 ب.ظ
شامال کیر ما همه تو کس ننه تو دخترایم که کیر ندارن چوب تو کون ننت میکنند مادر کسه
امیر
پنجشنبه 30 مهر 1394 07:06 ب.ظ
چطور شماره آهنگ پیشواز خودم رو بفهمم
vahid
دوشنبه 6 مهر 1394 10:04 ب.ظ
و علیکم دوستان

اخه یکی نی ب تو بگه عزیزم دوره دوره کلاه برداریه الان همه کپی میکنن یکم بروز باش مونگل
نهال
شنبه 4 مهر 1394 11:11 ق.ظ
,من اهنگ پیشواز میزارم اما وقتی زنگ میزنم نمیخونه هزینه هم ازم کم میشه چرا اینجوریه اخه
Mah
سه شنبه 13 مرداد 1394 09:28 ب.ظ
از زحمتی که کشیدی ممنون
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

← درباره وبلاگمدیر وبلاگ : محمد بهاج روی

← لینکدونی

← طبقه بندی

← آرشیو

← لینکستان

← صفحات جانبی

← نظرسنجی

  این وبلاگ در چه سطحیه ?
← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :